Sve u znaku Ivice Osima
Već sada je jasno da će Grbavici biti puna
Stadion Grbavica uveliko se puni pred utakmicu Željezničara i Radnika u 31. kolu Premijer lige BiH.
Navijači Željezničara priredili su spektakl u čast preminule legende Ivice Osima, pa će na stadionu biti sadržajan program.
Bit će na sve četiri tribine kreirana koreografiaj u čast velikog Osima, a poznato je da se meč igra u neobičnom terminu od 19:21.
Vrijeme početka meča simbolizuje godinu osnivanja kluba, a večeras će u Dolini ćupova sve biti u znaku odavanja počasti najvećoj legendi ne samo Željezničara nego i bh. nogometa općenito.
Iako ne postoji rezultatski imperativ zbog stanja na tabeli kod igrača u plavim dresovima, oni će svakako večeras uraditi sve da pobjedom odaju počast Osimu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Onda je shvatila da nije realno