Preostao je još ljekarski
Matthias Fanimo ima novi klub!
Matthias Fanimo je pronašao novi klub, saznaje SportSport.ba.
Fanimo je nekoliko mjeseci bio bez angažmana nakon što je u februaru sporazumno raskinuo ugovor sa FK Sarajevom.
Brzonogi Englez će karijeru nastaviti nedaleko od Bosne i Hercegovine, tačnije u HNL-u, sigurno jednoj od najbrže rastućih liga Evrope po pitanju kvaliteta.
Kako saznajemo Fanimov novi klub je Slaven Belupo, a preostalo je još da završi ljekarske preglede i bit će spreman da nosi dres popularnih Farmaceuta.
Ovaj 28-godišnjak bi sigurno trebao predstavljati pojačanje za klub iz Koprivnice, međutim to će trebati dokazati i na terenu.
Tokom sedmice Fanimo se spominjao s dolaskom u Velež. Ipak, prioritet mu je bila neka od jačih liga pa je na kraju izabrao HNL.
Odlični fudbaler je ostavio jake impresije dok je igrao u Premijer ligi za Sarajevo i Mladost. Bez obzira na interes nekih premijerligaša, odlučio je karijeru nastaviti van granica BiH.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Slavni fudbaler se oglasio pismom