Ambasadori Bosne i Hercegovine
Džeko i Pjanić su nakon utakmice još jednom pokazali svoju veličinu
Sjajna utakmica fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine večeras u Zenici.
Izabranici Ivayla Peteva savladali su Finsku sa 3:2 u utakmici četvrtog kola Lige nacija.
Maestralne partije odigrali su Edin Džeko i Miralem Pjanić.
Džeko je bio dvostruki strijelac, a Pjanić je bio strijelac i asistent večeras.
Po završetku utakmice navijači su naša dva fudbalera čekali ispred stadiona, a Edin i Miralem su znali uzvratiti. Fotografisali su se i dijelili autograme.
Još jednom su pokazali da su u ovom trenutku možda i naša dva najveća ambasadora u svijetu i da reprezentacija Bosne i Hercegovine potpuno drugačije diše kada je pomenuti dvojac u formi.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Zna se kome je posvećena ova pobjeda
Da ti srce pukne: Atić nakon historijskog uspjeha objavom rasplakao cijelu Bosnu i Hercegovinu
Trijumf u Novom Pazaru