Brazilac napustio Manchester City
Gabriel Jesus pozirao u dresu Arsenala, zna se i koji broj će nositi na leđima
Brazilski napadča Gabriel Jesus karijeru će nastaviti u Arsenalu.
Manchester City i Arsenal dogovorili su transfer brazilskog napadača koji je već prošao ljekarske preglede u Londonu.
Gabriel Jesus je doputovao prije dva dana u London i uspio je proći ljekarske preglede, a jutros je na Emiratesu pozirao u dresu Arsenala.
Jedan od uposlenika kluba je to uspio da snimi i objavi na društvenim mrežama čime je postalo jasno da će Gabriel Jesus sigurno nastaviti karijeru u londonskom klubu.
Također, na videu se jasno vidi da će Brazilac u novom klubu također nositi broj devet. Taj broj prethodnih sezona nosio je Alexandre Lacazette koji je napustio Arsenal nakon što mu je istekao ugovor na kraju sezone.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Teške optužbe iz Prištine