Az Alkmaar je naredni izazov za Tuzlake

Nizozemci na bosanskom jeziku poslali poruku FK Tuzla City

Midhat Šljivak

FK Tuzla City deklasirao je Tre Penne iz San Marina sa 6:0 i plasirao u 2. pretkolo Konferencijske lige.

Amateri iz San Marina nisu bili preveliki zalogaj i Tuzla je s ukupnih 8:0 ostvario plasman dalje.

Sada ih međutim čeka mnogo ozbiljniji izazov. Na Grbavicu u četvrtak stiže AZ Alkmaar koji će biti apsolutni favorit u dvomeču s bh. predstavnikom.

Nizozemci su dobro pratili šta se dešava na Grbavici. Govori to i poruka koju su ostavili na Instagramu na objavu tuzlanskog kluba.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

"Vidimo se uskoro", poručili su iz Az Alkmaara.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.