Ništa od Zrinjskog
Gojaku u posljednji trenutak propao veliki transfer, na stolu su još dvije ponude
Budućnost bh. reprezentativca Amera Gojaka (25) jedna je od glavnih tema posljednjih dana.
Govorilo se u Gojakovom povratku na bh. terene tačnije u redove Zrinjskog, obzirom da Dinamo i Zrinjski imaju dobru saradnju, ali čini se da od toga nema ništa.
Engleski mediji danas su plasirali vijest da je Gojak imao završen transfer u Norwich City, ali je propao u posljednji čas zbog radne dozvole.
Gojak nije više u kombinacijama Dinama i u narednim danima trebalo bi se znati ime novog kluba za našeg fudbalera.
Spominjao se ranije interes WBA i Sheffiled United, ali situacija sa Norwich Cityem je pokazala da će radna dozvola biti ogroman problem pri relizaciji transfera u Englesku.
Prema neslužbenim informacijama do kojih smo došli, Gojak na stolu ima još dvije ponude, a jedna od njih je navodno iz Rusije, tačnije Premijer lige Rusije, ali ime kluba se drži u tajnosti, kao i ime trećeg kluba, ali i same lige.
Bit će veoma uzbudljivo pratiti razvoj situacije u narednim danima.
Gojak sigurno napušta redove Dinama, a ono najbitnije za njega u ovim trenucima je da pronađe klub gdje bi imao minutažu i gdje bi igrao što više, jer to nije bio slučaj u Dinamu u posljednje vrijeme.
Naš fudbaler je u Dinamo došao 2015. godine, a ugovor sa Modrima ima do 2023. godine tako da bi i klub sa Maksimira mogao zaraditi na njegovom transferu.
Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine Gojak je odigrao 33 utakmice i postigao četiri pogotka.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Izbornik crnogorske selekcije pred Hrvatsku
Robert Prosinečki na Maksimiru za sva vremena 'ugasio' napadača: "Tako se voli Crna Gora"
Poznato lice mijenja Karija