Predivne scene
Show Hakimija protiv Španije: Prvo panenka, pa ples kojem se naklonio i Mbappe
Maroko je napravio senzaciju i eliminisao Španiju u osmini finala Svjetskog prvenstva i tako izborio prolaz u četvrtfinale na ovogodišnjem Mundijalu.
Nakon regularnih devedeset minuta, ali i nakon produžetaka nije viđen niti jedan gol, te su pobjednika odlučili penali.
Marokanci su dosta bolje izvodili jedanaesterce, a nevjerovatno je da su Španci uspjeli da promaše sve svoje penale.
Tako je odluka da Maroko odvede u četvrtfinale pala na Hakimija koji je odlučio da pokaže da je veliki igrač.
Iako je rođen u Madridu i mogao je igrati za Španiju, Hakimi predstavlja Maroko i danas je eliminisao Španiju sa Svjetskog prvenstva.
Hakimi se odlučio da šutira panenku i odradio je to sjajno, ali ludnica je nastala odmah nakon pogođenog penala.
U trenucima kada bi svi igrači krenuli da trče u zagrljaj saigračima ili navijačima Hakimi je odlučio da stane i da se okrene ka saigračima.
A onda je uslijedilo nešto što je nasmijalo sve. Naime, Hakimi je zaplesao popularni "ples pingvina" koji je poznat među igračima videoigre FIFA koju igraju i mnogi profesionalni nogometaši.
Sve to je pratio i Kylian Mbappe koji je odlučio da se nakloni Hakimiju na njegovom penalu, ali i na proslavi gola.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Nakon potpisa za Liverpool