Gol karijere, ma šta karijere - života
Ma kakav Messi: Magija Kolašinca za kraj 2022. godine!
U 16. kolu francuske Ligue 1, Marseille nakon 50 minuta igre vodi sa 3:0 protiv Toulousea. U strijelce se upisao i naš Sead Kolašinac i to na kakav način.
Igrala se 51. minuta kada je Kolašinac postigao možda i jedan od najljepših golova sezone.
Za Kolašinca je ovo bez sumnje bio pogodak karijere, a možemo slobodno reći i pogodak života.
Na dodavanje Gueyea, "bacio" je odbrambene igrače gostujuće ekipe maestrlanim driblingom na kojem bi pozavidjeli najveći fudbalski majstori današnjice, a onda rutinski pogodio mrežu za vodstvo tima sa Velodroma od 3:0.
Potez Kolašinca o kojem će se dugo, dugo pričati.
Marseille je poveo sa 1:0 u 13. minuti preko Rongiera da bi u 41. minuti autogol postigao Nicolaisen za 2:0.
Za Kolašinca ovo je bio drugi gol u sezoni, a nedavno je pogodio i u derbiju protiv Monaca.
Pored dva gola naš reprezentativac ima i jednu upisanu asistenciju.
Tim sa Velodroma u ovaj susret je ušao sa treće pozicije i 30 osvojenih bodova.
Sa druge strane gosti iz Tolousea su prije ovog kola bili na 13. poziciji sa 16 bodova, ali i serijom od četiri utakmice bez trijumfa.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ime koje treba zapamtiti
Može igrati za Njemačku, Hrvatsku i BiH: Bio je nepoznanica, a sada je hit napadač evropskog fudbala
Besana noć je iza trenera Barcelone
Nakon očajnih vijesti za Laminea Yamala stigla je odlična informacija Hansiju Flicku
Fokus je trenutno samo na PSV-u
Voditelj Bajraktareviću spomenuo Barbareza, ali naš Zmaj nije bio baš raspoložen za priču!
Dogovor pao
Sve je gotovo: Edin Terzić na klupi velikana!
Momak o kojem se uveliko priča