Publika je mogla samo aplaudirati
Kao vino: Medunjanin na kultnom stadionu postigao golčinu života!
U toku je meč kupa Nizozemske između Feyenoorda i drugoligaša Zwollea. Roterdamski tim je favorit u ovom meču, ali nije dobro počelo za njih.
Povezano
Igrala se treća minuta kada je bh. fudbaler iskusni Haris Medunjanin (37) doveo Zwolle u vodstvo od 0:1 i to na kakav način.
Medunjanin je fenomenalno šutirao sa nekih 20 metara i pogodio gornji desni ugao golmana Bijlowa.
Ovo je za Medunjnina možda bio i gol karijere.
Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine je kao vino i godine mu ništa ne mogu.
Feyenoord je ipak brzo preokrenuo meč i vode sa 2:1.
Golove za domaće postigli su Wieffer u 29. i Danilo u 34. minuti.
Ipak, večeras će se na kultnom stadionu De Kuip pričati o golu Harisa Medunjanina.
Nakon gola naš fudbaler je dobio i aplauze domaće publike, a naravno erupcija oduševljenja na klupi Zwollea bila je neopisiva.
Vidjet ćemo može li drugoligaš do kraja utakmice do iznenađenja bez obzira na preokret tima iz Rotterdama.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Dimitrije Kamenović ponovo otpisan, ali...
Zaboravljeni Srbin je već godinama fudbalski parazit u Rimu - Ne igra nikad, ali para je laka
Rossonerima baš sada treba