Sjajan meč Borussie i Augsburga

Demirović rutinski zatresao mrežu Dortmunda

Haris Zilić

Spektakularan duel u 16. kolu Bundeslige igraju Borussija Dortmund i Augsburg. Nakon prvog poluvremena rezultat je 2:2.

Borussija je dva puta vodila, gosti se oba puta vraćali.

Drugi gol Augsburga bio je u režiji našeg Ermedina Demirovića.

Jedna brza akcija gostiju, Demirović je izašao sam pred golmana Kobela i majstorski pogodio za 2:2.

Naš napadač je podigao loptu i uz malu pomoć Hummelsa postigao pogodak za goste.

Za Demirovića je to bio šest gol u sezoni.

Pomenuti pogodak pogledajte OVDJE.

Pored dva gola Demirović ove sezone ima i šest asistencija.

Sjajan meč gledamo u Dortmundu.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Bh. reprezentativac je mogao psotići i drugi gol, ali je u finišu poluvremena loše zahvatio loptu iz dobre pozicije.

Spektakl gledamo u Dortmundu, gosti igraju hrabro.