Sve oči uprte na San Siro

Ko će u finale Lige prvaka: Džeko predvodi napad Intera, Krunić od prve minute u dresu Milana

Esmer Oštraković

Večeras ćemo saznati prvog finalistu ovogodišnjeg izdanja Lige prvaka, a bit će to jedna od ekipa iz Italije, Inter ili Milan.

Uzvratna utakmica igra se na San Siru sa početkom od 21 sat, a Inter brani prednost koju su stekli u prvoj utakmici.

Inter je salvio sa 2:0 u prvoj utakmici, a jedan od dva gola na tom susretu postigao je i reprezentativac Bosne i Hercegovine, Edin Džeko.

Osim što su poraženo na toj utakmici, Milan je izgubio i Ismaela Bennacera koji je standardni prvotimac ekipe Milana.

Poznati su i sastavi obje ekipe za ovu utakmicu.

Za Inter od prve minute igraju: Onana, Darmian, Acerbi, Bastoni, Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco, Martienz i Džeko

Šansu sa klupe čekaju: Handanović, Cordaz, Gagliardini, De Vrij, Gosens, Correa, Bellanova, Asllani, D'Abrosio, Stanković, Brozović i Lukaku

Sa druge starne za Milan će nastupiti: Maignan, Calabria, Thiaw, Tomori, Hernandez, Krunić, Tonali, Junior Messias, Giroud, Brahim Diaz i Leao

Na klupi kod Milana su: Mirante, Nava, Ballo, Rebić, Kalulu, Kjaer, Florezni, Origi, Pobega, Gabbia, Saelemaekers i De Ketelaere

Ono što raduje sve nas jeste da od prve minute večeras igraju i Edin Džeko za Inter, ali i Rade Krunić u dresu Milana.

Također kada je riječ o Milanu, Piolija raduje povratak Leaa koji je mnogo falio Milanu u onoj prvoj utakmici protiv Intera.