Spasio je pobjedu svojoj ekipi

Ma kakav Neuer: Na semaforu 96. minut, svi vide loptu u golu, a onda se ukazao Ulreich

Esmer Oštraković

Bayern je uspio da ostvari pobjedu na gostovanju u Danskoj kod Kopenhagena i to nakon sjajnog preokreta. Konačan rezultat bio je 2:1 za goste iz Minhena.

Prvo poluvrijeme ponudilo je nešto bolju igru Kopenhagena, ali nije bilo golova.

Drugi dio utakmice ponovo bolje otvaraju domaći igrači koji u 56. minuti postižu gol i dolaze do vodstva.

Lopta je uz malo sreće došla do Leragera koji matira Ulreicha.

Deset minuta kasnije Musiala je postigao gol za Bayern i tako vratio stvari na početak.

Pobjedu ekipi Bayerna donio je Tel golom u 83. minuti, ali priča dana desila se duboko u sudijskoj nadoknadi.

Kopenhagen je krenuo na sve ili ništa, a najbolju priliku da uzmu bod imali su u 95. minuti utakmice.

Nakon jedne gužve u kaznenom prostoru Bayerna svi su loptu vidjeli u golu, ali onda se ukazao nevjerovatni Ulreich.

Fenomenalno je golman Bayerna reagovao i spriječio da Kopenhagen dođe do boda.

Odbranu Ulreicha možete pogledati OVDJE.