FOTO/VIDEO: D. Kurbegović

Nakon utakmice protiv TOŠK-a

Potez navijača Čelika je sve iznenadio: Da li igrači gube podršku?

Haris Zilić

Čelik je ponovo razočarao domaće navijače i ostao bez trijumfa protiv TOŠK-a u devetom kolu Prve lige FBiH, završeno je rezultatom 1:1.

Na Bilinom polju gledali smo pravu dramu u finišu.

Prvo je Čelik u petoj minuti sudijske nadoknade došao do vodstva od 1:0, a onda je TOŠK u sedmoj minuti nadoknade došao do 1:1.

Po završetku utakmice zanimljive scene na tribinama stadiona Bilino polje.

Najvatreniji navijači Čelika popularni Robijaši nisu htjeli pozdraviti igrače, a neki su čak okrenuli i leđa.

Igre Čelika, ali i rezultati su daleko od očekivanog. Zenički tim je pet utakmica bez trijumfa i navijači su nervozni.

Zeničani su bliže sada začelju tabele nego vrhu tabele što je bio cilj pred početak sezone.

Sigurno nas u Čeliku očekuje dosta uzbuđenja u narednom periodu, a ekipa se što prije mora trznuti, rezultatski pogotovo.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Čelik je trenutno na devetoj poziciji sa 12 bodova uz omjer od dvije pobjede, šest remija i jedan poraz.

U narednom kolu idu u goste vrlo neugodnoj ekipi BFK Simm Baua koja je trenutno sedmoplasirana sa istim brojem bodova kao Čelik.