Bacio oko na Celinu
Maksimalno koristi slavno ime: Zaručena ljepotica savršena meta tatinog sina
Influencerica Celina Smith (24) zapala je za oko mlađahnom LeBronu Jamesu Junioru. Sin najboljeg strijelca NBA lige LeBrona Jamesa je raskrinkan i pokušao je nešto više s ovom ljepoticom koja je zaručena za poznatog YouTubera Stephena Deleonardisa.
Influencerica Celina Smith jedna je od najljepših žena u toj branši. Atraktivna 24-godišnjakinja privlači veliku pažnju na sebe izazovnim fotografijama i zapala je za oko mnogima.
Među onima koji bi ovu ljepoticu rado vidjeli pored sebe je i LeBron James Junior. Mladi košarkaš odlučio je iskoristiti slavno ime i prezime kako bi zaveo Celinu.
On uporno pokušava doći do 24-godišnjakinje. Nije mu bitno ni to što je zaručena jer ne smatra poznatog YouTubera Stephena Deleonardisa (Steve Will Do It) bitnim u kompletnoj priči.
Stephen je javno s prijateljima razgovarao o tome da mu Bronny pokušava ukrasti zaručnicu. Riječi su poprilično eksplicitne.
"Brate, ako bi se moja cura s Bronnyjem, bio bih veoma uznemiren. Dobar je košarkaš i bio bih tako depresivan da se to desi. Zašto to govorim? Zato što joj je slao poruke. Rekla mi je to", saopštio je Stephen.
Celina očigledno nije željela ništa tajiti pred svojim izabranikom. Raskrinkala je Bronnyja koji očigledno pokušava igrati na više strana.
On se u prethodnom periodu povezivao s brojim poznatim djevojkama, posebno influencericama s društvenih mreža, no svoj ljubavni život je konstantno pokušavao držati dalje od javnosti.
Posebnu pažnju je izazvao kada se pojavio s anonimnom Peyton Gelfuso. Uživali su zajedno na maturskoj zabavi i njihov dolazak privukao je veliku pažnju javnosti.
Malia u društvu Bronnyja
TikTok zvijezda ulovljena sa sinom legende - 'Mali' je pravo opasan
Bronny je nedavno imao srčani zastoj na treningu univerziteta Južna Kalifornija (USC) i trenutno je na oporavku. Slobodnog vremena očigledno ima dosta i dokaz je prilazak tuđoj ženi.
Promo
Popularno
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Na sceni je dugo vremena
Ovo je zloglasni huligan s Balkana, mnogim je posijao strah u kosti: "Branit će nas od Srba"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Navijači Zvezde bijesni na njega