Postao je predmet ismijavanja

Navijači bijesni zbog Hojlundove izjave - Ono što je sinoć rekao proganjat će ga do kraja života

Esmer Oštraković

Navijači Manchester Uniteda bijesni su zbog sramotnog komentara koji je nakon poraza Manchester Uniteda od Kopenhagena sa 4:3 dao Rasmus Hojlund.

Stvari se na ovoj utakmici nisu odvijale onako kako su se nadali svi u Manchester Unitedu, te je upisan novi poraz.

Imali su sjajan početak utakmice igrači Manchester Uniteda, a dva gola u prvih pola sata postigao je upravo Hojlund.

Ipak, crveni karton koji je dobio Marcus Rashford sve je promjenio, te su se domaći do kraja prvog poluvremena uspjeli vratiti u igru.

Bruno Fernandes je donio novu prednost Manchester Uniteud, ali Kopenhagen je to okrenuo i ostvario pobjedu.

Bila je ovo još jedna zaista frustrirajuća noć za sve navijače Manchester Uniteda, a svojom izjavom dodatno ju je uništio Hojlund.

"Počeli smo jako dobro, kontrolisali smo utakmicu do tog crvenog kartona. Nakon crvenog kartona sve se promjenilo", rekao je Hojlund, te je nastavio:

"Ako ne gledate rezultat i uzmete tih prvih dvadestak minuta, igrali smo jako dobro", izjavio je Hojlund.

Niko od navijača Manchester Uniteda nije mogao da vjeruje šta je njihov napadač rekao u svojoj izjavi.

Odmah su krenuli sve da komentarišu na društvenim mrežama i da ismijavaju i napadaju Hojlunda.

"Ovo je najsmješnija stvar koju sam ikada čuo", napisao je jedan navijač Manchester Uniteda.

"Utakmice sada traju dvadeset minuta?", pita se drugi navijač, dok je treći napisao: "Čestitam šampionima prvih dvadeset minuta."

"Ovo je najsramotnija stvar koju je neko rekao od kada se fudbal igra", jasan je jedan navijač Manchester Uniteda.