Igračima Bayerna teško je pao novi poraz.

Poslije novog poraza

Izbezumljena lica igrača Bayerna glavna su tema - Poseban je u cijeloj priči Harry Kane

Eldar Ganibegović

Bayern je danas upisao novi šokantan poraz. Fudbaleri bavarskog giganta bili su u šoku nakon utakmice.

U okviru 22. kola njemačke Bundeslige danas je Bayern upisao šokantan poraz u gostima kod ekipa Bochuma.

Musiala je doveo u vodstvo goste, no Asano i Schlotterbeck su preokrenuli već do 44. minute.

Dayot Upamecano pravi penal u 77. minuti, dobija crveni karton, a Stoger pogađa za 3:1.

Do kraja meča je Harry Kane samo uspio ublažiti poraz koji vjerovatno znači i da će Bayern ostati bez titule ove sezone.

Nakon utakmice kamera je snimala igrače i jedne i druge ekipe. Jasno, igrači Bayerna bili su u nevjerici.

Naročito se izdvojio Harry Kane u cijeloj priči. Englez se uhvatio za glavu nakon utakmice i vjerovatno ni on sam ne vjeruje da ni s Bayernom neće osvojiti svoj prvi trofej.

Sada Bayer Leverkusen ima osam bodova prednosti i pravo čudo treba da se desi da u preostalih 12 kola tim Xabija Alonsa to ispusti.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Inače, ovo je ukupno treći vezani poraz za Bayern. Poraženi su Bavarci od Leverkusena, Lazija u Ligi prvaka, pa danas od Bochuma.