PAOK vodi protiv Dinama 2:0.

Konferencijska liga

PAOK vodi 3:0 protiv Dinama, Petar Sučić postigao autogol!

Eldar Ganibegović

Večeras se igraju revanš utakmice osmine finala Konferencijske lige, a PAOK je već preokrenuo protiv Dinama koji je slavio u prvom meču.

Prije sedam dana je u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige GNK Dinamo Zagreb na Maksimiru s 2:0 slavio protiv PAOK-a.

Večeras se igraju revanš utakmice, a Dinamo u Grčkoj već gubi 3:0 nakon nepunih prvih 45 minuta.

Do prednosti je PAOK stigao u 27. minuti kada je strijelac bio Baba. Taj gol pogledajte klikom OVDJE.

Samo sedam minuta nakon toga domaći dolaze i do drugog gola. OVDJE pogledajte kako je šutirao Koulierakis, a autogol postigao Petar Sučić koji je nedavno napustio reprezentaciju BiH i odabrao Hrvatsku.

Igrala se 42. minuta kada je Thomas ostao zaboravljen na drugoj stativi i pogodio za velikih 3:0.

Ostaje da vidimo sada kako će odgovoriti prvak Hrvatske. Podsjetimo, sada je ukupan rezultat 3:2 i ako ovako ostane PAOK ide dalje.

U istom terminu, od 18:45, počele su sljedeće utakmice:

Fenerbahce - Royale Union SG 0:0
Fiorentina - Maccabi Haifa 0:0
Viktoria Plzen - Servette 0:0