Sjajan pogodak Vatrenih
Luka Modrić mu je dodao loptu, a onda Nikola Vlašić ispaljuje projektil u mrežu Egipta!
Nikola Vlašić zaslužan je što Hrvatska ne ide sa zaostatkom na poluvrijeme u utakmici protiv Egipta. Postigao je eurogol za 1:1.
Večeras se od 21 sat na Misr stadionu u Kairu u finalu prijateljskog turnira sastaju domaći Egipat i Hrvatska.
Nakon prvih 45 minuta rezultat na semaforu je 1:1, a sjajan pogodak postigla je balkanska selekcija.
Krenimo redom. Do vodstva dolazi Egipat u šestoj minuti kada je na asistenciju Hamdija pogodio Rabia.
Petanest minuta kasnije magija u režiji Nikole Vlašića koji je tako izjednačio rezultat.
Luka Modrić mu je dodao loptu, fudbaleri Egipta bili su pasivni, a fudbaler Torina to koristi i postiže sjajan pogodak.
Podsjetimo, Nikola Vlašić je igrao pola sata protiv Tunisa u polufinalu, promašio je penal u raspucavanju, ali nije koštao Vatrene prolaska u finale.
Egipat: Gabaski, Hany, Rabia, Hamdi, Abdelmonem, Tawfik, Ateya, Trezeguet, Afsha, Marmoush, Mostafa Mohamed.
Hrvatska: Labrović, Pongračić, Vida, Stanišić, Gvardiol, Brozvocić, Vlašić, Modriž, Pjaca, Majer, Petković.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika