Bezobrazan start
Oštar i nesportski start Malekinušića, Sivac ga "nagradio" žutim kartonom
Fudbaler Zrinjskog, Matija Malekinušić, danas je u Banjoj Luci vrlo bezobrazno otvorenim đonom startovao na jednog igrača Borca, no dobio je samo žuti karton.
Danas su derbi 24. kola WWin lige BiH u Banjoj Luci igrali Borac i Zrinjski, a gosti iz Mostara slavili su rezultatom 2:1.
Ramić i Kiš su golovima u 38. i 51. minuti doveli Plemiće u sigurno vodstvo, dok je poraz Borca u 90. minuti ublažio Čelić.
Glavni sudija ove utakmice bio je Ermin Sivac iz Zenice, a čini se da je imao jedan veliki previd i da je pomilovao jednog fudbalera Zrinjskog.
Naime, Matija Malekinušić je imao jedan jako bezobrazan start na ovoj utakmici za koji je dobio samo žuti karton.
Otvorenim je đonom, dok je bio na travnjaku udario Herreru. Odmah smo vidjeli bolan izraz na licu Kolumbijca, morao je to vidjeti i Sivac, a Malekinušić može biti sretan što je prošao samo sa žutim kartonom.
Ko će biti prvak BiH - Zrinjski ili Borac?
Jasno kao dan, ovaj poraz nije udaljio Borac s prvog mjesta koji je s 58 bodova i dalje siguran lider s devet bodova ispred Zrinjskog.
Da Borac nije pobijedio u Mostaru protiv Zrinjskog prije 20 dana sada bismo sigurno pričali o neizvjesnoj borbi za titulu, no ni ovako nije sve gotovo.
Borac do kraja sezone ima nekoliko teških utakmica naročito na gostujućem terenu, dok Zrinjski jednostavno nema prava na kiks ako želi odbraniti titulu.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Nevjerovatne scene iz Rige