Sloboda proslavila plasman u WWin ligu BiH

Trenutak koji su čekali cijelu sezonu - Said Husejinović visoko podigao trofej, uslijedila "ludnica"

Esmer Oštraković, foto: Emir Dindić

Fudbaleri Slobode ostvarili su pobjedu i u posljednjem kolu Prve lige FBiH protiv BFK Simm Bau. Konačan rezultat bio je 3:1 za Tuzlake.

Iako su još od prošlog vikenda i zvanično izborili plasman u WWin ligu Bosne i Hercegovine, igrači Slobode su i danas ostvarili pobjedu.

Naime, pronašli su igrači Slobode motiv i u ovoj utakmici, te su na kraju slavili pobjedu od 3:1.

Dva gola postigli su Tuzlaci u prvom poluvremenu, te se činilo da će ostvariti laganu pobjedu.

Imali su i gosti svoje šanse, ali danas je Muminović bio jako dobar, međutim ni on nije imao sreće u drugom poluvremnu.

Uspjeli su igrači gostujuće ekipe smanjiti na 2:1, ali samo minut kasnije Komazec je postigao gol i riješio pitanje pobjednika.

Nakon utakmice navijači su preplavili teren stadiona Tušanj kako bi sa svojim igračima proslavili pobjedu.