Najpoznatiji nogometni portal na svijetu Goal.Com izabrao je najbolju postavu grupne faze Evropske lige, a u najboljoj postavi, nažalost, nema nikog od bh. internacionalaca.
Najbolji golman grupne faze je čuvar mreže solunskog PAOK-a Dario Krešić, u zadnjoj liniji su Scott Sutter iz Young Boysa, Manuel Arboleda iz Lech Poznana, Manuel Friedrich iz Bayer Leverkusena i Arthur Boka iz Stuttgarta.
Vezni red čine Nene iz PSG-a, Nuri Sahin iz Borussije Dortmund i Roman Eremenko iz Dinamo Kijeva, dok su u napadu Rodrigo Falcao iz Porta, Edinson Cavani iz Napolija i Tomas Necid iz CSKA Moskve.
Promo
Naše mjesto za sve
Otvoren renovirani veliki Bingo Stup
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na kraju utakmice protiv Austrije
Igrači Bosne i Hercegovine nisu pozdravili BH Fanaticose, uslijedila je burna reakcija!
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Dao svoje viđenje utakmice
Esmir Bajraktarević nakon poraza od Austrije: "Nismo bili sretni i to je fudbal"
Bh. sudija na udaru Francuza
Irfan Peljto na nezapamćenom udaru, poznata lica bez dileme: "Ovo što je uradio je sramota"
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici