Foto: Starsport

Sprema se veliki transfer

Bomba na Marakani: Policajci odvode igrača Crvene zvezde, Zvezdan Terzić kao na konju

Crvena zvezda je na putu da ostvari još jedan veliki transfer i dodatno napuni klupsku kasu. Najzadovoljniji iz svega će svakako biti generalni direktor Crveno-bjelih Zvezdan Terzić.

Kako sada stvari stoje Crvena zvezda nastavlja sa prodajom svojih igrača. Praktično za ko ga god dođe ponuda u Ljutice Bogdana ne razmišljaju previše.

Jedini izuzetak je Andrija Maksimović za kojeg Terzić ne želi manje od 20 miliona eura, dok s ostalim igračima to nije slučaj.

Prodala je Zvezda u proteklom periodu nekoliko važnih igrača, a naredni koji odlazi je defanzivac Ebenezer Annan.

Annan je prvi dio sezone igrao na posudbi u OFK Beograd, da bi se na popularnu Marakanu vratio tokom zime.

Sada su za njegove usluge ozbiljno zainteresovani Glasgow Rangersi nakon što je ovaj 22-godišnjak položio ispite kod skauta popularnih Policajaca.

Reprezentativac Gane je je za Crveno-bijele u drugom dijelu sezone skupio 14 nastupa igrajući na poziciji lijevog beka.

Kako sada stvari stoje Annan će nakon samo jedne polusezone napustiti Crvenu zvezdu

U Srbiju je stigao iz Bologne kad je potpisao za Novi Pazar da bi ga Crvena zvezda prošlog ljeta dovela u svoje redove za pola miliona eura.

Tako bi mu jedna polusezona na stadionu Rajko Mitić trebala biti dovoljna za transfer karijere i značajan iskorak, a Zvezda će pri tome zaraditi ozbiljan novac.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Nasser Djiga, In-Beom Hwang i Osman Bukari su stranci koji su posljednjih godinu dana donijeli Zvezdi 26 miliona eura.

Naredni koji će donijeti osmijeh na Terzićevo lice zbog višemilionskog transfera je prema svemu sudeći Annan.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.