FOTO: EPA

Slavlje sa sjajnim sportistima

Kakvo društvo slovenskog košarkaša: Tu su bivši golman Željezničara i sportski direktor Sarajeva

Muhamed Bogilović

Alen Omić je na zasluženom odmoru nakon iscrpljujućeg EuroBasketa, a sinoć se našao u zanimljivom društvu.

Košarkaški reprezentativac Slovenije, Alen Omić se sinoć našao u zanimljivom sportskom društvu.

Na fotografiji su sve sportisti koji su porijeklom iz Bosne i Hercegovine, što je slučaj i sa Alenom Omićem.

Omić je rođeni Tuzlak, ali je njegova porodica još dok je on bio dječak otišla u Sloveniju gdje je počeo da igra košarku i postao košarkaški reprezentativac Bosne i Hercegovine.

Nažalost, u regiji je prvi veći publicitet dobio zbog ružnog transparenta Delija na njegov račun kada je debitovao u dresu Zvezde.

“Šiptar, Hrvat, balija, nisu moja bratija”, pisalo je tada.

Međutim, to sada nije tema, već njegovo društvo koje je sinoć bilo isključivo iz Bosne i Hercegovine.

U društvu su se našli fudbaler Nermin Hodžić i bivši golman Željezničara, Ajdin Mulalić.

Tu je i bivši golman Čelika, Adis Nurković, kao i bivši sportski direktor Sarajeva i reprezentativac Bosne i Hercegovine, Senijad Ibričić.

Na ovom druženju i slavlju njih je zabavljao poznati bh. pjevač, Adnan Nezirov.

   Na slici sve Bosanci, a atmosfera je očito fantastična (FOTO: Instagram/Screenshot)

Ono što je sigurno da je atmosfera među ovim Bosancima, koji su uglavnom sreću našli u Sloveniji, bila zaista sjajna.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.