Kratko i jasno
'Splitski grijeh' je Ivan Perišić večeras debelo 'naplatio': "Preko toga ne mogu prijeći"
Legendarni hrvatski nogometaš Ivan Perišić odbio je tokom press konferencije govoriti za RTL televiziju. Razlog je ono što su pisalo o njemu nakon odlaska iz Splita i Hajduka.
Ivan Perišić je na press konferenciji hrvatske nogometne reprezentacije napravio zanimljiv potez. Odbio je odgovoriti na pitanje novinarke RTL-a, a razlog je ono što je portal koji je u vlasništvu televizije objavio nakon njegovog odlaska iz Hajduka.
Na pitanje novinarke kako je doživio kvalifikacije koje bi trebale postati najuspješnije u povijesti, Perišić je imao spremno protupitanje.
"Je li to RTL?"
Nakon što je dobio potvrdan odgovor, pitao je: "Net.hr su vaše novine?"
Došao je potom još jedan znak potvrde, a potom je Ivan stupio na scenu: "Onda vam ne mogu odgovoriti. Ne mogu. Dirnuli ste mi u obitelj. Preko toga ne mogu prijeći"; poručio je Perišić i krenuo je odgovarati na druga pitanja.
Spomenuti portal je u septembru 2024. godine, nakon što je Ivan Perišić otišao iz Hajduka, objavio tekst da je razlog odlaska afera s poznatom hrvatskom pjevačicom.
Iako je tekst nakon toga obrisan s portala, Ivan nije zaboravio ono što se pisalo, te je odlučio bojkotovati ovaj hrvatski medij. Tako će očigledno biti i u narednom periodu.
Ivan Perišić najavio kraj karijere
Ivan Perišić je najavio skori kraj karijere. Shvata da je penzija blizu i zato uživa mnogo više u nogometu nego mnogi mlađi igrači.
Govoreći o klupskoj sezoni, 36-godišnji krilni nogometaš ističe kako je sretan, posebno nakon povrede zbog koje je propustio nekoliko mjeseci.
"Najvažnije mi je da igram. Veselim se i uživam u svakom treningu. Nakon povrede svakom treningu pristupam kao da mi je posljednji. Bliži se kraj, možda sve utječe na to", rekao je Perišić i dodaje:
"Povreda me je promijenila. Znao sam da moram raditi više i hvala Bogu pa igram za klub, Hrvatsku. Nije bilo lako i hvala svima koji su mi pomogli da se oporavim."
Grgić briljira
Hrvatska je BiH 'otela' zvijer od igrača - Večeras je izveo spektakl!
Perišić je period oporavka proveo u Hajduku. Otišao je iz kluba na ružan način i ispraćen je uvredama. Navijači su tvrdili da je iskoristio ekipu kako bi se spremio za novi potpis (PSV Eindhoven).
Sada već legendarni reprezentativac Hrvatske nastupio je u 148 utakmica za Vatrene i zabio je 37 golova. Bio je dio najvećih uspjeha ove selekcije.
Promo
Popularno
Bjeloruskinja je prava 'bomba'
Može li provokativnije? Utegnuta Sabalenka pokazala kakvu stražnjicu ima
Gotovo nemoguće je odbraniti udarac
Neymar sinoć demonstrirao taktiku za penale koja izluđuje golmane, spasa za ovo nema!
Spisak Engleza
Šok za veliku zvijezdu, Tuchel ga prekrižio!
Sarajevo ostalo bez trofeja