Veliki iskorak
Reprezentativac BiH napravio transfer karijere! Čeka ga Liga prvaka! · Zvanično
Reprezentativac Bosne i Hercegovine, Omer Mehmedović, napravio je transfer karijere.
Naime, Mehmedović koji je inače iz Gračanice će od naredne sezone igrati i Ligu prvaka, a zanimljivo je da ide u klub za koji je prije nekoliko dana potpisao još jedan Gračanlija, Edvin Dželilović.
Radi se o ekipi Eurofarma, a tamo će ga trenirati legendarni Lino Červar.
Osim Mehmedovića i Dželilovića, tamo je još jedan mladi bh. rukometaš, a radi se o Alemu Hadžiću.
"Eurofarm Pelister u narednoj sezoni biti će jači za još jednog rukometaša Bosne i Hercegovine.
Nakon potpisa Edvina Dželilovića novi član našeg kluba je srednji bek Omer Mehmedović.
Ovaj 26-godišnji rukometaš potpisao je na jednu sezonu uz opciju druge sa devetostrukim prvakom Makedonije.
Mehmedović je etablirani rukometaš koji je nastao u Gračanici, kratko je igrao u Barnbach Hoflandu u Austriji, a u Bitolju dolazi iz Rica Ribnice.
Zvanično predstavljanje Mehmedovića zakazano je na početku priprema za narednu sezonu", stoji u objavi Eurofarma.
Dodajmo i to da je Eurofarm Pelister aktualni prvak Sjeverne Makedonije te je sudionik Lige prvaka.
Promo
Groznica nokaut faze je na vrhuncu, a dok čekaš spektakl Bosne i Hercegovine, testiraj svoje znanje
Brojimo dane do historijske utakmice: Skrati vrijeme i pokaži da si doktor fudbala u Hisense kviz
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Atletica vrijeđaju Alvareza
Velika zvijezda je preko noći izgubila sve: "Izdajico, gori si od Courtoisa"
Real nikog neće moliti
Kakva bomba iz Madrida: "Odbrojavanje je počelo"
Stvarno nije u redu