Katastrofa Uniteda

Crveni đavoli pregaženi na Goodisonu

Fudbaleri Evertona uvjerljivo su savladali na Goodison Parku Manchester United (3:0) u susretu 34. kola engleske Premier lige.

Koštala je slaba odbrana United u ovom susretu. Već nakon pet minuta igre su primili gol, a James McCarthy se prošetao kroz odbranu gostiju za prednost od 1:0.

Do drugog gola Everton dolazi u 35. minuti. Baines centrira iz kornera, a John Stones sjajno pogađa za sigurnih 2:0.

Imao je i United svoje prilike, ali su napadači tima s Old Trafforda danas bili indisponirani. Sve dileme oko pobjednika riješene su u 74. minuti kada je Kevin Mirallas postigao gol za konačnih 3:0.

Bh. reprezentativac Muhamed Bešić nije igrao u ovom susretu.