Serie A, 34. kolo

Roma savladala Genou, Pjanić igrao do 72. minute

Teme:

U susretu 34. kola italijanskog šampionata Roma je uspjela na domaćem terenu savladati Genou.

Roma je na stadionu Olimpico opravdala ulogu favorita i na kraju slavila rezultatom 2:0, a prvi pogodak na utakmici postigao je Doumbia u 35. minuti.

Treneri obje momčadi u nastavku su izvršili sve tri izmjene u nadi da će promijeniti rezultat, što se isplatilo Garciji u posljednjoj minuti drugog poluvremena. Za konačnih 2:0 pogodio je Florenzi.

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić na terenu do 72. minute, a njegov tim nakon današnjeg trijumfa zauzima drugu poziciju u Seriji A.