Britanski mediji donose vijest da bi Manchester United ubrzo mogao dovesti pojačanje iz Chelseaja.
Na meti Crvenih đavola nalazi se Charly Musonda, 19-godišnji fudbaler koji važi za jednog od najvećih talenata u Engleskoj, pa i u Evropi.
Međutim, on još uvijek nije dobio priliku zaigrati za prvi tim aktuelnog osvajača Premier lige i ne krije da je nezadovoljan razvojem situacije na Stamford Bridgeu.
Navodno, najveći interes za njegove usluge pokazao je Manchester United, koji je spreman platiti 10.6 miliona funti obeštećenje da bi doveo mladog belgijskog ofanzivca.
Osim Uniteda, za Musondu su zainteresovani Arsenal, Manchester City i Paris Saint-Germain.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nijemac brutalno iskren
Toni Kroos ismijava transfer od 145 miliona eura: "Pola ljudi ni ne zna ko je on!"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Trijumf u Novom Pazaru