Lionel Messi sve se češće spominje u kontekstu odlaska iz Barcelone.
Engleski mediji ga povezuju s Manchester Cityjem, gdje će vjerovatno karijeru nastaviti i nekadašnji trener Barcelone Pep Guardiola, ali ne povezuje se sjajni Argentinac samo s ovim timom.
Predsjednik Intera Erick Thohir želi Messija vidjeti u dresu svog tima.
"Messi u Interu? Zašto ne! Kada mu istekne ugovor, svakako da bi bio odličan izbor. Gradimo jak tim i želimo da Inter bude među najboljim timovima Evrope", rekao je Thorir.
Ipak, teško da će Messi igdje drugo igrati osim Barcelone, barem u narednim godinama, iako ga ugovor veže do juna 2018. godine.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Simanić se osjeća izdanim