Sjajan gol fudbalera Manchester Cityja

Yaya Toure ponovo zablistao

Endin Čaušević

Manchester City u okviru 18. kola engleske Premier lige na domaćem terenu igra protiv Sunderlanda.

U finišu provog dijela City ima ubjedljivu prednost rezultatom 3:0. Domaći su do prednosti stigli u 13. minuti kada je mrežu Sunderlanda zatresao Sterling.

Samo četiri minute kasnije City je udvostručio svoju prednost. Silva je dodao loptu Toureu koji je novom majstorijom oduševio domaće navijače i pogodio za 2:0. Treći gol za City postigao je Bony u 22. minuti utakmice.

Yaya Touré Goal - Manchester City 2-0... by Bayeo