Kapiten Chelseaja John Terry bio je prezadovoljan današnjim izdanjem Plavaca na gostovanju kod Crystal Palacea.
Chelsea je slavio rezultatom 3:0 i tako produžio svoj niz bez poraza na četiri utakmice.
"Danas smo igrali prvoklasan fudbal i bili smo dominantni uprkos teškim uvjetima. Nova godina je novi početak za nas, a sada trebamo nastaviti u ovom ritmu. Ovo je pravi Chelsea!", rekao je Terry, koji je potom pohvalio trenera Guusa Hiddinka:
"On je fantastičan trener. Podigao nas je na noge ali, nažalost, tu smo gdje jesmo i ne možemo pobjeći od toga. Pred nama je puno rada i ima još mnogo do kraja sezone. Ko zna šta se sve može desiti, ali nadamo se najboljem".
Chelsea se sada nalazi na 14. mjestu na tabeli sa 23 boda.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Srbija sutra igra protiv Latvije