Loša forma Argentinca odrazila se na privatni život
Maxi Lopez 'nabacio' desetak kilograma
Fudbaler Torina Maxi Lopez u posljednje vrijeme ima sve manju minutažu u italijanskoj ekipi.
Nakon povratka Cire Immobilea u Torino špekuliše se da bi ovaj klub mogao napustiti argentinski napadač Maxi Lopez. On u posljednje vrijeme ima sve manju minutažu, a to se očigledno odrazilo i na njegov privatni život.
Naime, Lopez je u posljednjih mjesec dana 'nabacio' desetak kilograma, a italijanski mediji uhvatili su ga kako konzumira cigarete. Lopeza sigurno očekuje kazna od Torina, a ovo mu je možda i izlazna karta iz ovog kluba.
Maxi Lopez sa Torinom ima ugovor do ljeta 2018. godine, ali 31-godišnji Argentinac već lagano pakuje svoje kofere.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon potpisa za Liverpool
Historijski transfer, a onda moćna poruka Isaka koji je digao Otok na noge!
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Srbija sutra igra protiv Latvije