Premijer liga BiH

Remi Vogošće i Dervente

Rukometaši Vogošće i Dervente remizirali su (26:26) u susretu Premijer lige BiH.

grana je u Vogošći. Od samog početka su oba tima igrala jako čvrstu odbranu, a nakon prvih 30 minuta igre rezultat je glasio 11:11.

Gosti su bolje ušli u drugo poluvrijeme. Imali su na otvaranju drugog poluvremena dva gola prednosti, da bi domaći ipak uspjeli prekrenuti i doći do 22:20.

Ušlo se u neizvjesnu završnicu. Obje ekipe su imale šansu za pobjedu, ali nisu mogle doći do gola, te je meč završen neriješeno (26:26).

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Ivan Divković je kod domaćih postigao šest golova, dok je na drugoj strani Mirko marčeta postigao 10.