Fudbaleri Partizana ne igraju baš sjajno ove sezone, ali Uprava kluba, ipak, pokazuje da zna da nagradi dobre rezultate.
Crno-bijeli vezali su četiri pobjede u prvenstvu Srbije, što im je omogućilo da dođu do drugog mjesta na tabeli.
Partizan je redom bio bolji od Radničkog, Voždovca, Čukaričkog i Surdulice.
Do kraja regularnog dijela prvenstva crno-bijele očekuju još dvije utakmice, nakon čega će borbu za što bolju poziciju nastaviti u play-offu.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Iznenađujuća, ali razumljiva odluka
Za nemirnu nedjelju u Srbiji pobrinuo se Đoković, razočarao je milione: "Izvinite, ali ja..."
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Saznali potencijalnog protivnika u trećem pretkolu
Nevjerovatna sreća pratila Zrinjski u žrijebu Lige prvaka · Udarna vijest
Nova prodaja na Koševu?