Bh. reprezentativac Edin Višća postigao je pogodak u pobjedi Basaksehira.
Basaksehir je s 4:1 savladao Gaziantepspor, te je zadržao četvrto mjesto sa 48 bodova i korak je bliže plasmanu u Evropu.
Višća je u 11. minuti asistirao Batdalu za 1:0, a samo tri minute kasnije Ayhan je povisio na 2:0.
Arokoyo je smanjio na 2:1, ali je Belozoglu u 27. s penala povisio na 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Edin Višća u 87. minuti, kada je bio strijelac s bijele tačke.
Višća je postigao 14 golova uz pet asistencija ove sezone i jedan je od ključnih igrača Basaksehira.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Nije se dugo čekalo na reakciju