Samo su Gomez, Eto'o i Rodallega ispred Višće

Postigao još jedan gol

Bh. reprezentativac Edin Višća nastavio je sa sjajnim izdanjima u dresu Basaksehira.

Basaksehir je s 3:0 savladao Mersin u 27. kolu turske Superlige, te drži četvrto mjesto s 44 boda i sve je bliže plasmanu u Evropu.

Jedan od najzaslužnijih za dobre rezultate Basaksehira je Višća, koji je danas postigao 13. gol u Superligi.

Postigao je gol u osmoj minuti s penala za 1:0, da bi Mossoro u 31. i Ozmert u 49. ovjerili pobjedu domaćina.

Višća je odigrao 90 minuta, a ove sezone je postigao 13 golova uz četiri asistencije u ligi i četvrti je strijelac. Ispred njega su samo Mario Gomez (19), Samuel Eto'o (16) i Hugo Rodallega (15).