Leicester je jučer mogao zvanično postati novi prvak Engleske da je pobijedio Manchester United na Old Traffordu.
To se, ipak, nije dogodilo i meč je završen rezultatom 1:1, čime su Lisice povećale bodovnu prednost nad Tottenhamom na 8 bodova dva kola prije kraja prvenstva.
Kao i svaki engleski klub, tako i Leicester ima brojne navijače širom svijeta. Naravno, većina njih za tim sa King Powera navija od ove sezone, obzirom da u prethodnim ovaj tim nije bio ni blizu atraktivan i interesantan kao što je to danas slučaj.
Navijači Leicestera na Tajlandu imaju i još jedan razlog zbog kojeg simpatišu Vardyja, Mahreza, Kantea i drugove. Riječ je o kompaniji King Power International, na čijem je čelu Tajlanđanin Vichai Srivaddhanaprabha koji je vlasnik ovog kluba.
Tako su navijači i simpatizeri Leicestera jučer u velikom broju zajedno gledali prenos utakmice sa Old Trafforda i već proslavili titulu svog omiljenog kluba.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e