Kapiten ostaje još jednu sezonu

Zvanično: Terry potpisao novi ugovor s Chelseajem

Endin Čaušević

Chelsea je danas na svojoj zvaničnoj internet stranici objavio da je John Terry potpisao novi ugovor sa londonskom ekipom.

Iako se govorilo da će kapiten Plavaca na kraju ove sezone napustiti Stamford Bridge na kraju je dobio novi ugovor od čelnika kluba. Terry je danas potpisao sa Chelseajem jednogodišnji ugovor, te će klub napustiti tek na kraju sljedeće sezone.

"Presretan sam što sam potpisao novi ugovor sa Chelseajem. Svi znaju da ja volim ovaj klub. Jedva čekam novu sezonu i dolazak novog menadžera kako bi se ponovo vratili u vrh engleskog fudbala. Hvala navijačima koji su bili velika podrška tokom ovih sedmica", rekao je Terry.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Terry je u do sada u dresu Chelseaja odigrao 703 utakmice, a na čak 570 utakmica bio je kapiten. Engleski fudbaler nije odbacio mogućnost da se nakon isteka ovog ugovora penzioniše od aktivnog igranja fudbala.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.