Tottenham bi u narednim sedmicama mogao angažovati još jedno respektabilno pojačanje za novu sezonu.
Nakon Wanyame i Janssena, novi član Spursa mogao bi postati i Georginio Wijnaldum, koji je prošlu sezonu proveo u Newcastleu.
Budući da su Svrake ispale u Championship, logičan slijed događaja je da neki od najboljih fudbalera napuste St. James Park. Neki su to već učinili, a lako bi im se mogao pridružiti i Wijnaldum.
Holanđanin navodno ne želi igrati u Championshipu i spreman je na odlazak, a za njegove usluge interesuje se Tottenham.
Newcastle neće tako lako pustiti jednog od svojih najboljih fudbalera, za kojeg traže 25 miliona funti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Marinović kandidat
Ko će na klupu Borca?
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Borba za apsolutnog prvaka svijeta teške kategorije