Evropska fudbalska federacija (UEFA) žestoko je kaznila Legiju iz Vršave zbog nereda na utakmici protiv Borussije iz Dortmunda.
Navijači ovog tima su poznati po ispadima, a to se ponovilo i na meču s Borussiom, pa ih je zbog toga stigla kazna.
Poljski prvak će za nerede na tribinama morati platiti kaznu od 80.000 eura, no bolnija je kazna što navijači neće moći gledati meč protiv Real Madrida.
Meč protiv aktuelnog prvaka Evrope koji je na rasporedu drugog novembra igraće se bez prisustva publike, pa su navijači ovog tima ostali bez prilike da u svom gradu gledaju još jednog evropskog velikana.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Barbarez zna na čije iskustvo se mora osloniti
Niko kao Edin Džeko! Scena s centra terena na Koševu će oduševiti navijače Bosne i Hercegovine
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
S usana im se moglo pročitati šta govore