Italijanski mediji plasirali su informaciju da bi Stephan Lichtsteiner mogao obući dres Barcelone.
Švicarac nije u ozbiljnim planovima trenera Massimiliana Allegrija i spreman je da napusti Juventus, a iako je tokom ljeta "zagrijan" bio Inter, čelnici torinskog kluba nisu željeli da pojača direktnog rivala u Seriji A.
U međuvremenu interes za njegove usluge je pokazala Barcelona koja je u potrazi za desnim bekom, a obzirom da Lichtsteineru ističe ugovor na kraju sezone, transfer bi se mogao realizovati već u januarskom prijelaznom roku.
Lichtsteiner ove sezone nije prijavljen za utakmice Lige prvaka, dok je u prvenstvu odigrao svega tri utakmice. Prije Juventusa je igrao za Lazio, Lille i Grasshoppers.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Padaju rekordi na Eurobasketu
Nije normalno šta radi Luka Dončić: Košarka ovo ne pamti, Italijani samo gledaju
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz