Iako u Manchester Unitedu raspolaže sa sjajnim fudbalerima, nije tajna da će Jose Mourinho već u januaru insistirati na dovođenju novih pojačanja.
Najnovije vijesti iz Engleske kažu da bi na Old Trafford uskoro mogao stići Willian, Mourinhov stari miljenik kojeg je upravo on doveo u Chelsea u augustu 2013. godine.
Willian je u julu potpisao novi četverogodišnji ugovor sa Chelseajem, ali su njegovi problemi počeli kada je Antonio Conte odlučio promijeniti formaciju u 3-4-3 čime je Brazilac ostao bez mjesta u prvoj postavi.
Willian je u ovoj sezoni odigrao devet utakmica za Chelsea i postigao je dva gola, ali sve ukazuje na to da ovaj fudbaler više nije u prvim planovima na Stamford Bridgeu.
Ukoliko United želi dovesti Williana potrebno je da pošalje izdašnu ponudu, sigurno ne manju od 40 miliona eura.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Oglasio se Goran Vučević