Bosanskohercegovački reprezentativac Edin Cocalić produžio je vjernost belgijskom Mechelenu do ljeta 2020. godine.
Belgijski klub je ovu informaciju potvrdio na zvaničnoj stranici, a Cocalić je bio izuzetno zadovoljan nakon produženja.
"Osjećam se kao kod kuće u Mechelenu. Veoma sam ponosan što sam produžio ugovor na dodatne dvije sezone. Mislim da će mi naredne godine biti najbolje u karijeri. Učinit ću sve da ostanem potpuno spreman. Samo veoma naporno treniranje daje dobre rezultate", rekao je Cocalić.
Podsjetimo da je bivši fudbaler Željezničara u Mechelen stigao prije dvije godine iz Maccabi Haife, a do sada je odigrao 62 meča za belgijski tim te je postigao i tri pogotka.
On će propustiti današnju utakmicu svog tima protiv Genka na domaćem terenu zbog pet žutih kartona.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Nije bilo nimalo ugodno