Kapiten Lazija Lucas Biglia plakao je od sreće nakon pobjede nad velikim rivalom Romom.
Nebeskoplavi su u prvom susretu polufinala Kupa Italije slavili sa 2:0, te su tako došli do prvog trijumfa u derbiju, još od 2013. godine i finalnog meča ovog takmičenja.
"Plakao sam od sreće jer je ovo moja prva pobjeda nakon četiri godine", rekao je Biglia nakon meča.
Dodao je i kako još uvijek ništa nije gotovo i da će revanš odlučiti putnika u finale.
"Ima još da se igra. Roma je izuzetno jak tim i svi u timu znamo da smo napravili samo pola posla. Još uvijek su šanse za prolaz jednake. Ako budemo odigrali kao sinoć, možemo napraviti velike stvari", istakao je Biglia.
Protivnik pobjedniku rimskog derbija u finalu Kupa Italije biće pobjednik duela između Juventusa i Napolija.
Prvi meč ovih ekipa završen je pobjedom tima iz Torina s 3:1, pa su oni uz Lazio korak bliže velikom finalu.
Revanši polufinala Kupa se igraju početkom aprila.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potvrđeno iz bordo kluba
Nevjerovatna zainteresovanost za evropski spektakl - FK Sarajevo već prodao blizu 10.000 karata
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Rossonerima baš sada treba