Sam Clucas napustio Hull City
Swansea doveo igrača koji bi trebao zamijeniti Sigurdsonna
Swansea je u svoje redove doveo sada već bivšeg igrača Hull Cityja.
Nakon što je Swansea prodao svog najboljeg igrača Gylfi Sigurdsonna Evertonu, krenuli su u potragu za veznjakom, koji će doći kao zamjena.
Engleski mediji su još ranije prenijeli kako je Swansea zainteresovan za dovođenje igrača Hull Cityja Sama Clucasa, međutim interesovanje je pokazivao i Crystal Palace.
Nakon borbe između ova dva kluba za potpis Clucasa, kao pobjednik je izašla ekipa Swanseaja, koja je kako prenose engleski mediji za 16.5 miliona funti dovela igrača u svoje redove.
Sam Clucas je tako napustio Hull City i postao novi igrač ekipe sa Liberty stadiona, a potpisao je ugovor na četiri godine.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Turci donijeli veliku vijest