Roma u prvom kolu grupe C Lige prvaka večeras dočekuje Atletico Madrid.
U prvom derbiju ove grupe, a biće ih više jer se u istoj nalazi i Chelsea, sastaju se Roma i Atletico.
Bit će to bez sumnje zanimljiv meč, a počinje ga i kapiten bh. reprezentacije Edin Džeko, koji predvodi napad rimske Vučice.
Osim njega, u Rominom sasastavu su još Alisson, Peres, Manolas, Jesus, Kolarov, Strootman, De Rossi, Nainggolan, Defrel i Perotti.
Edin bi mogao večeras biti posebno motivisan, pošto je prije nekoliko dana postao otac po drugi put. Njegova supruga Amra Silajdžić rodila mu je sina Danija.
Za Atletico nastupaju Oblak, Juanfran, Savić, Godin, Luis, Koke, Gabi, Niguez, Thomas, Griezmann, Vietto.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Simanić se osjeća izdanim