Hrvatski reprezentativac zadobio povredu

Bernabeu utihnuo: Kovačić u suzama napustio teren

Real Madrid trenutno igra utakmicu prvog kola grupne faze Lige prvaka protiv APOEL-a, a Kraljevi na poluvremenu vode sa 1:0.

Gol za Real je postigao Cristiano Ronaldo u 12. minuti, nakon odlične asistencije Garetha Balea.

Domaćini dominiraju na Santiago Barnebeu, ali je navijače Reala zabrinula povreda Matea Kovačića.

Sjajni veznjak je u 21. minuti utakmice primio jednu loptu koju mu je dodao Marcelo, ali se potom odmah uhvatio za preponu i sjeo na teren.

Kovačić je nakon povrede izgledao dosta zabrinuto, te je, čini se, u suzama napustio teren. Zabrinuti su bili i navijači Reala, a o težini njegove povrede će se znati nešto kasnije.

Umjesto Matea Kovačića u igru je ušao Toni Kroos.