U subotu se igra veliki derbi Premier lige Engleske, a snage će odmjeriti Manchester United i Tottenham.
Spursi su u posljednjem kolu slavili protiv Liverpoola s 4:1, a Kane je postigao dva gola, dok je United poražen rezultatom 2:1 od Huddersfielda.
Ipak, tim Mauricija Pochettina na Old Trafford će morati istrčati bez najboljeg igrača ekipe Harryja Kanea koji se povrijedio upravo protiv Liverpoola.
"On je naš najbolji napadač i naravno da će nam biti teško bez njega. Ali mi s njim i bez njega možemo pobijediti svaki drugi tim", rekao je argentinski stručnjak, pa je još dodao:
"Naravno da sam razočaran jer je on naš prvi napadač, a i jedan je od najboljih u Evropi. Igrali smo i prije bez Kanea, a sad imamo tu i Fernanda Llorentea, a i Son Heung - min može odigrati u vrhu napada".
Kane je ove sezone postigao 13 golova u 12 nastupa za Spurse u svim takmičenjima, a njegov tim je trenutačno izjednačen na drugom mjestu su Manchester United. Obje ekipe imaju po 20 bodova, dok je vodeći Manchester City s pet bodova više.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Na sceni je dugo vremena
Ovo je zloglasni huligan s Balkana, mnogim je posijao strah u kosti: "Branit će nas od Srba"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Rossonerima baš sada treba