Danas je u Sarajevu održana sjednica Takmičarske komisija NSFBiH na kojoj je odlučeno da se suspenduje stadion NK Slaven Živinice do okončanja disciplinskog postupka.
Ova informacija potvrđena je za SportSport.ba, a razlog je incident koji se desio nakon meča 12. kola Prve lige FBiH između Slavena i TOŠK-a (1:2).
Nakon meča desilo se nemile scene, a domaći su bili nezadovoljni dijeljenjem pravde, te se nepoznate osobe pokušale da se obračunaju sa službenicima licima tog meča.
Slaven je u subotu domaćin protiv HNK Orašje, a gdje će Živiničani ugostiti popularne Labudove sa Save nije poznato.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nije se ovom nadao
Šokantne scene s Donaldom Trumpom na US Openu!
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima