Defanzivac holandske nogometne reprezentacije Virgil van Dijk izjavio je da je maksimalno fokusiran na Southampton.
Van Dijk je trebao da pređe u Liverpool i ta saga trajala je tokom čitavog ljeta, međutim do transfera nije došlo i na kraju se morao vratiti u realnost. Stvari je prihvatio onakve kakve jesu i na pameti su mu danas samo Southamtpon i nove pobjede.
"Nije prikladno pričati o onome što se dogodilo ljetos. Trenutno sam maksimalno fokusiran na svoj klub, da dajem sve od sebe i pokušavam da pomognem svojim saigračima da pobijede", izjavio je Van Dijk.
Također, Van Dijk je također dodao da je za Southampton reprezentativna pauza došla u pravo vrijeme kako bi se igrači što bolje spremili za predstojeći period, koji će, kako je rekao, biti veoma težak za Southampton.
Dvadesetšestogodišnji je ove sezone odigrao šest utakmica u Premier ligi.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Evo o čemu je riječ